Včerejší podvečer v Městské knihovně v Praze, nejen o Dřevěné Šumavě. Byl se mnou básník Ondřej Fibich a nebo jsem já byl s ním. On má Šumavu v nohách a já mám ohmatané dřevo. K Šumavě patřím. Něco jsme stačili říct, něco zodpovědět, něco promítnout a všichni jsme si zazpívali…Přes čtyřicet lidí s báječnou náladou…Kdepak jste byli vy?
Šumava dřevěná, 3.6.26
Napsal Martin Patřičný